GOVORILNE URE V APRILU 2019

Spoštovani starši.

Čas je, da se v drugem polletju spet srečamo na govorilnih urah in pregledamo ocene.

Govorilne ure bodo potekale ta četrtek, 4. 4. 2019, organizirane pa so za učence od 3. do 9. razreda.

Pričetek bo ob 17. uri oziroma po dogovoru z razredniki. Čakali vas bodo v matičnih učilnicah.

Vljudno vabljeni.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.

KATARINA USPEŠNA NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V BADMINTONU

V sredo, 13. 3. 2019, je na Mirni potekalo državno prvenstvo v badmintonu za osnovne šole.

MLADI ŠAHISTI PRVI NA PODROČNEM PRVENSTVU

V soboto, 9. 3. 2019, je v Sevnici potekalo Področno prvenstvo osnovnih šol v šahu.