Šola v naravi Kranjska Gora tretjič

Za nami je skoraj že tretji dan šole v naravi in spet smo se imeli lepo.

Zjutraj smo vstali v sončno jutro in se odpravili v Planico, kjer so se že na polno pripravljali na jutrišnji dan, ko se začnejo poleti. Nato smo pot nadaljevali po čudoviti naravi in zasneženi poti do koče v Tamarju, kjer smo si odpočili, nato pa se vrnili v dolino. Čakalo nas je slastno kosilo, potem učne ure polke, nato pa priprava na popoldansko masažo v bazenu - šli smo se namreč kopat. Tam smo si privoščili malo plavanja, vodoborbe in na koncu namakanja v jacuzziju.

Sedaj pa nas čaka večerja in nato še predavanje o označenih in neoznačenih poteh.

Jutri pa: Planica, Planica, ledena kraljica ...

Učiteljici Lea in Mateja