Šola v naravi Kranjska Gora drugič

Tako, za nami je že drugi zelo s koraki prežet dan.

Zjutraj smo pojedli obilen samopostrežni zajtrk (kosmiči, jogurt, mleko, čaj, polenta, pašteta, maslo, marmelada, med, sirček ...) in se odpravili proti Krnici, kjer smo malo hodili, malo pa smo se metali po snegu in delali snežake. Vmes smo pojedli malico, potem pa smo se vrnili v hišo in lačni čakali na odlično kosilo.

Po kosilu smo imeli nekaj prostega časa za vzorec, potem pa smo se odpravili spoznavat Zgornjesavsko dolino. Po vrnitvi v hišo pa smo v skupnem prostoru plesali in se spoznavali s sosednjo šolo. Nato smo pojedli večerjo in šli na kviz, kjer je ena od naših ekip osvojila prvo mesto, druga pa si je delila tretje mesto (od štirih). Za nagrado so prejeli "špricanje" jutranje telovadbe.

Sedaj pa nas čaka počitek in jutri pohod v Tamar, nato pa morda še kopanje v bazenu, da raztegnemo mišice, ki so do sedaj prehodile že dobrih 15 kilometrov. Smo dobri, ane?!

Lep pozdrav vsem od pridnih in razigranih sedmošolcev.

Učiteljici Lea in Mateja