Šola v naravi Kranjska Gora prvič

Lep pozdrav iz zasnežene Kranjske Gore!

Po zanimivi in na koncu zasneženi vožnji smo prispeli v CŠOD Kranjska Gora, kjer nas je pričakala snežna idila. Po razporeditvi po sobah in pripravi postelj smo pojedli slastno kosilo (kuharice so res odlične), potem pa smo se odpravili na svež zrak do jezera Jasna, kjer smo spoznavali, kako varno iti v naravo. Sledila je degustacija svežega sadja in zelenjave, malo počitka, potem pa večerja in sprehod po znamenitostih Kranjske Gore z obveznim kepanjem. Snega je res obilo in škoda bi bilo, če bi ostal na tleh - treba se ga je naužiti, dokler ga še je.

Po prihodu v dom smo zavzeli kopalnice in se počasi pripravili na počitek. Kakšna bo noč, pa poročam jutri.

Naj povem samo še to, da so naši dnevi res nabiti z aktivnostmi, tako da ostaja malo časa za druge reči. Do branja nasvidenje!

Mateja J. Čurič in Lea Povše