VABILO NA PREDAVANJE

Spoštovani starši.

V četrtek, 28. 2. 2019, se bo na OŠ Artiče izvajal vseslovenski družbeno odgovorni program Neodvisen.si. Gre za ozaveščanje o različnih pasteh na področju kemičnih in nekemičnih zasvojenosti ter tudi za gradnjo pozitivne samopodobe, učinkovito medsebojno komunikacijo in izboljšanje medsebojnih odnosov. Aktivnosti bodo potekale za učence po triadah v dopoldanskem času, prilagojene stopnji dojemljivosti posameznih starostnih skupin.

Vas, starši in odrasli, ki ste vključeni v vzgojo otrok, pa vabimo na predavanje z naslovom

Vzgoja razpeta med radostjo in pastmi

v  četrtek, 28. 2. 2019, ob 17. uri v Prosvetni dom Artiče.

Univerzitetni diplomirani teolog Miha Kramli, terapevt in vodja Ambulante za zdravljenje zasvojenosti v Novi Gorici, bo predstavil naslednje tematike:

• kemična zasvojenost,

• izoblikovanje družinskega mnenja o drogah,

• kaj mora starš vedeti o marihuani,

• nove vrste drog,

• nekemične zasvojenosti,

• radosti in pasti nove tehnologije,

• pozitivni in nevarni vplivi računalniških igric,

• pasti družbenih omrežij ter

• varna fizična namestitev računalnika.

VLJUDNO VABLJENI!

Vesna Bogovič, ravnateljica, l. r.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.