VABILO NA PREDAVANJE

Spoštovani starši.

V četrtek, 28. 2. 2019, se bo na OŠ Artiče izvajal vseslovenski družbeno odgovorni program Neodvisen.si. Gre za ozaveščanje o različnih pasteh na področju kemičnih in nekemičnih zasvojenosti ter tudi za gradnjo pozitivne samopodobe, učinkovito medsebojno komunikacijo in izboljšanje medsebojnih odnosov. Aktivnosti bodo potekale za učence po triadah v dopoldanskem času, prilagojene stopnji dojemljivosti posameznih starostnih skupin.

Vas, starši in odrasli, ki ste vključeni v vzgojo otrok, pa vabimo na predavanje z naslovom

Vzgoja razpeta med radostjo in pastmi

v  četrtek, 28. 2. 2019, ob 17. uri v Prosvetni dom Artiče.

Univerzitetni diplomirani teolog Miha Kramli, terapevt in vodja Ambulante za zdravljenje zasvojenosti v Novi Gorici, bo predstavil naslednje tematike:

• kemična zasvojenost,

• izoblikovanje družinskega mnenja o drogah,

• kaj mora starš vedeti o marihuani,

• nove vrste drog,

• nekemične zasvojenosti,

• radosti in pasti nove tehnologije,

• pozitivni in nevarni vplivi računalniških igric,

• pasti družbenih omrežij ter

• varna fizična namestitev računalnika.

VLJUDNO VABLJENI!

Vesna Bogovič, ravnateljica, l. r.

KATARINA USPEŠNA NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V BADMINTONU

V sredo, 13. 3. 2019, je na Mirni potekalo državno prvenstvo v badmintonu za osnovne šole.

MLADI ŠAHISTI PRVI NA PODROČNEM PRVENSTVU

V soboto, 9. 3. 2019, je v Sevnici potekalo Področno prvenstvo osnovnih šol v šahu.

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.