Zimski športni dan 2019

V torek, 22. 1. 20189, smo imeli učenci od 6. do 9. razreda rezerviran dan za športni dan.

Nekaj več kot polovica se jih je odpravila na Roglo smučat, kjer so imeli odlične pogoje za smuko, poleg tega jih je pa kljub kakšen dan prej slabši vremenski napovedi razvajal sonček. Manjša polovica pa je preživela izjemno razgiban dan v Brežicah, kjer so se razdelili v 4 skupine in si privoščili 4 različne dejavnosti - drsanje, kegljanje, streljanje in zimski sprehod s čajanko. Dan je bil pester in zelo zanimiv.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.