PROSLAVA OB KULTURNEM PRAZNIKU 2019

V četrtek, 7. 2. 2019, smo v šoli obeležili spomin na Franceta Prešerna.

Vsak razred je za kulturno prireditev izdelal plakat o izbranem slovenskem pesniku ali pisatelju. S temi plakati se je okrasila scena, učenci iz vsakega razreda pa so potem še predstavili izbranega avtorja.

Program so popestrile še glasbene točke in nagovor naše gospe ravnateljice. Opozorila nas je, da moramo spoštovati našo kulturo in se tudi kulturno obnašati.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.