HOFER IN MEDEX OBDARILA TRETJEŠOLCE

Tretješolce so v petek, 1. februarja 2019, obiskale predstavnice Hoferja in Medexa. Prejeli so namreč 1. nagrado za sodelovanje na natečaju Ohrani čebelo in smreko.

Poslali so nam naslednje sporočilo:

»Zmagali smo z idejo, ki jo bomo letos realizirali – spodbujanje družin naših učencev in vaščanov k ozaveščanju lastnega vrta. Delili bomo gratis semena.

Predstavnice Hoferja in Medexa so nam razdelile sladke pakete, bidone za vodo in bon v vrednosti 1000 evrov.

Spomladi dobimo še drugi del nagrade – izlet v tovarno Medex in ogled Hoferjevega čebelnjaka.

Darilni bon bomo porabili za ogled največjega vrta v Sloveniji in delo krožka šolski vrt.

Bravo mi vsi in hvala organizatorju.

Tretješolci in razredničarka

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.

KATARINA USPEŠNA NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V BADMINTONU

V sredo, 13. 3. 2019, je na Mirni potekalo državno prvenstvo v badmintonu za osnovne šole.

MLADI ŠAHISTI PRVI NA PODROČNEM PRVENSTVU

V soboto, 9. 3. 2019, je v Sevnici potekalo Področno prvenstvo osnovnih šol v šahu.