RODITELJSKI SESTANEK V JANUARJU 2019

Spoštovani starši.

Zaključili smo s prvim polletjem v šolskem letu 2018/19, zato je prav, da skupaj pregledamo uspeh in napredek vaših otrok.

Vabimo Vas na roditeljski sestanek, ki bo:

-          v sredo, 30. 1. 2019, ob 17. uri, za starše učencev 1., 2., 3., 4., 5.a, 5.b in 6.b razreda ter

-          v četrtek, 31. 1.  2019, ob 17. uri za starše učencev od 6.a, 7., 8.a, 8.b in 9. razreda.

Roditeljski sestanki bodo v matičnih učilnicah.

Predavaje z naslovom Vzgoja razpeta med radostjo in pastmi, ki ga bo vodil g. Miha Kramli, bo organizirano 28. 2. 2019.

Sicer smo si želeli, da bi tudi letos predavanje bilo na isti dan kot roditeljski sestanki, a zaradi zasedenosti izvajalca to ni bilo mogoče.

Vabilo na predavanje boste prejeli naknadno.

Naj vas še spomnimo, da imamo v tem mesecu delovno soboto, ki bo 2. 2. 2019. Ta dan bo potekal pouk po petkovem urniku.

Vesna Bogovič, ravnateljica, l. r.

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.

Cankarjevo tekmovanje 2019

Tudi letos so se naši učenci preizkusili na tekmovanju iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.