POGOVORNE URE V JANUARJU 2019

Spoštovani starši.

V četrtek, 10. 1.2019, bomo imeli pogovorne ure za učence 3. in 4. razreda ter učence 6., 7., 8. in 9. razreda.

Pogovorne ure bodo potekale med 17. in 19. uro.

Starši boste lahko obiskali predmetne učitelje, ki počujejo vaše otroke pa tudi razrednike.

Razpored učiteljev po učilnicah in kabinetih bo na oglasni deski v prvem nadstropju.

Naslednji teden, 16. 1. 2019, bodo še pogovorne ure za učence 1. in 2. razreda.

Vljudno vabljeni.

GOVORILNE URE PO PREDMETIH - RAZPOREDITEV PROSTOROV