VESELI DECEMBER 2018

Včeraj smo zadnji šolski dan v letu 2018 zaključili s kratko proslavo, srečelovom in medgeneracijskim druženjem.

Obeležili smo dan samostojnosti in enotnosti, si ogledali gledališko predstavo naših učencev, nato pa v šoli preživeli čas do odhoda domov.

Želimo vam, da preživite lepe, prijetne praznike in da v novem letu uresničite cilje, ki ste si jih zadali.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.