NOVOLETNI SEJEM 2018

Spoštovani starši in vsi naši obiskovalci.

V soboto, 24. 11. 2018, bomo imeli delovno soboto, ki jo bomo izpeljali na zelo prijeten način. Organizirali bomo novoletni sejem

Udeležba v šoli je za učence obvezna.

Zjutraj bodo šolski avtobusi in kombi vozili po ustaljenem voznem redu. Po končanem sejmu bodo otroci domov odšli v spremstvu staršev, kajti organiziranega prevoza ne bo.

Ob 7. 45 se bomo zbrali v matičnih učilnicah z razredniki, ob 10. uri pa vabimo tudi vse obiskovalce na sejem v šolski telovadnici. Naše druženje se bo zaključilo ob 12. uri.

Starši ste ob 10. uri vabljeni v matične učilnice, kjer boste prevzeli svojega otroka in se skupaj sprehodili po novoletnem sejmu.

Da bi se izognili prevelikemu vrvežu, vas prosimo, da do odhoda domov poskrbite za primerno obnašanje vašega otroka.

Kolektiv OŠ Artiče

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.