NOVOLETNI SEJEM 2018

Spoštovani starši in vsi naši obiskovalci.

V soboto, 24. 11. 2018, bomo imeli delovno soboto, ki jo bomo izpeljali na zelo prijeten način. Organizirali bomo novoletni sejem

Udeležba v šoli je za učence obvezna.

Zjutraj bodo šolski avtobusi in kombi vozili po ustaljenem voznem redu. Po končanem sejmu bodo otroci domov odšli v spremstvu staršev, kajti organiziranega prevoza ne bo.

Ob 7. 45 se bomo zbrali v matičnih učilnicah z razredniki, ob 10. uri pa vabimo tudi vse obiskovalce na sejem v šolski telovadnici. Naše druženje se bo zaključilo ob 12. uri.

Starši ste ob 10. uri vabljeni v matične učilnice, kjer boste prevzeli svojega otroka in se skupaj sprehodili po novoletnem sejmu.

Da bi se izognili prevelikemu vrvežu, vas prosimo, da do odhoda domov poskrbite za primerno obnašanje vašega otroka.

Kolektiv OŠ Artiče

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.