DELO NA KMETIJI - 3. RAZRED

V oktobru smo tretješolci spoznavali poklice, zdravo hrano in delo na kmetiji.

Obiskali smo biodinamično ekološko kmetijo Černelič, skuhali in pojedli zelenjavno juhico, izdelali in pojedli sadna nabodala, na koncu pa nas je presenetila kuharica, slaščičarka in dostavljalka hrane Jasmina iz Polne šefle v Krškem.

Posladkali smo se z najboljšim domačim sladoledom "ever".

Hvala vsem, ki ste obogatili naš pouk.

Tretješolci

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.