DELO NA KMETIJI - 3. RAZRED

V oktobru smo tretješolci spoznavali poklice, zdravo hrano in delo na kmetiji.

Obiskali smo biodinamično ekološko kmetijo Černelič, skuhali in pojedli zelenjavno juhico, izdelali in pojedli sadna nabodala, na koncu pa nas je presenetila kuharica, slaščičarka in dostavljalka hrane Jasmina iz Polne šefle v Krškem.

Posladkali smo se z najboljšim domačim sladoledom "ever".

Hvala vsem, ki ste obogatili naš pouk.

Tretješolci

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.

Cankarjevo tekmovanje 2019

Tudi letos so se naši učenci preizkusili na tekmovanju iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.