Šolska TV - oktober

Pozdravljeni!

V letošnjem šolskem letu nas 23 učencev obiskuje izbirni predmet Televizija. V okviru tega nastajajo različni video prispevki, ki jih bomo objavljali na šolski spletni strani. Prvi so že tu.

Ker se "obrti" šele učimo, prispevkov ni veliko, pa tudi tehnično dovršeni še niso. Prav tako so od trenutka, ko se je dogodek odvijal, že nekoliko oddaljeni. A vendar bogatijo medijski prostor šolske spletne strani, za nas, učence, pa predstavljajo neprecenljivo izkušnjo, da nastajanje takega prispevka sploh ni mačji kašelj in zahteva veliko časa, preživetega pred kamerami in pred računalniškimi zasloni.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.