Šolska TV - oktober

Pozdravljeni!

V letošnjem šolskem letu nas 23 učencev obiskuje izbirni predmet Televizija. V okviru tega nastajajo različni video prispevki, ki jih bomo objavljali na šolski spletni strani. Prvi so že tu.

Ker se "obrti" šele učimo, prispevkov ni veliko, pa tudi tehnično dovršeni še niso. Prav tako so od trenutka, ko se je dogodek odvijal, že nekoliko oddaljeni. A vendar bogatijo medijski prostor šolske spletne strani, za nas, učence, pa predstavljajo neprecenljivo izkušnjo, da nastajanje takega prispevka sploh ni mačji kašelj in zahteva veliko časa, preživetega pred kamerami in pred računalniškimi zasloni.

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.

Cankarjevo tekmovanje 2019

Tudi letos so se naši učenci preizkusili na tekmovanju iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.