5. MEDNARODNI OTROŠKI FOLKLORNI FESTIVAL ARTIČE-BREŽICE

V Artičah in Brežicah je v času od 11. do 13. oktobra 2018 potekal že 5. Mednarodni otroški  folklorni festival

Letos smo gostili skupini iz Slovaške in Madžarske.

V četrtek in petek so se gostje in domače skupine predstavile učencem na osnovnih šolah Brežice in Artiče. Mladi folklorniki so nas navdušili z izjemnim petjem in plesom.

Gostje so popoldneve preživeli ob različnih plesnih, jezikovnih  in kuharskih delavnicah ter spoznavali različnost evropskih narodov.

V soboto, 13. oktobra 2018, so se ob 18. uri skupine predstavile na gala koncertu v Artičah.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.

MARUŠA IN ELA SREBRNI

V sredo, 6. 3. 2019, je v Osnovni šoli Leskovec pri Krškem potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije.