SPREJEM PRVOŠOLCEV 2018

Ob tednu otroka učiteljice prvošolcev vedno poskrbijo, da otroci preživijo lep teden, popestren z različnimi dejavnostmi.

V četrtek, 4. 10. 2018, so predstavniki razrednih skupnosti skupaj s predsednico šolske skupnosti Špelo Zlatič pozdravili prvošolce s spodbudnimi besedami in dobrimi željami.

Prvošolci so se morali izkazati pri reševanju ugank, naredili so nekaj plesnih korakov, poslušali različne pesmice, na koncu pa so še sami pokazali, kaj so se po enem mesecu v šolskih kotičkih naučili.

Po svečani zaobljubi, da bodo s svojim zgledom v ponos vsem na OŠ Artiče, jim je ga. ravnateljica podelila priznanja in majice OŠ Artiče.

Sledilo je še skupno fotografiranje in že tradicionalen prevzem balonov, ki sedaj krasijo njihovo učilnico.

Četrtfinale v košarki za mlajše dečke

V torek, 26. 3. 2019, je na šoli potekalo četrtfinale v košarki za mlajše dečke, kamor so se uvrstili tudi naši učenci, kar je velik uspeh že sam po sebi.