Minicity

Učenci od prvega do tretjega razreda so v sredo, 3. 10. 2018, obiskali Minicity v Ljubljani.

Minicity - mesto v malem smo napolnili s smehom, pozitivno energijo in ustvarjalnostjo. Preizkusili smo se v peki sladic, izdelavi testenin, gradnji hiše in pleskanju sten ..., najbolj smo uživali na novem igralu ...

Nekaj foto utrinkov ...
Učenci in učiteljice 1. triletja

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.