MOS Celje

Učenci od 6. do 9. razreda so v četrtek, 13. 10. 2018, obiskali Mednarodni obrtni sejem v Celju.

Na pot so se podali malo pred osmo in okoli devetih vstopili na sejem. Najprej so si ogledali Ulico obrtnikov in se spoznali z različnimi poklici, ki so v zadnjem času slabše zastopani - keramičar, slikopleskar, pek, gostinec ... , potem pa so se podali na ogled ostalega sejemskega prostora. Ker je bilo vreme sončno, je bilo doživetje še toliko lepše. Za konec pa so si številni še ogledali predstavo akrobatov z daljnega vzhoda. Domov so se vrnili ob 13.30.