MOS Celje

Učenci od 6. do 9. razreda so v četrtek, 13. 10. 2018, obiskali Mednarodni obrtni sejem v Celju.

Na pot so se podali malo pred osmo in okoli devetih vstopili na sejem. Najprej so si ogledali Ulico obrtnikov in se spoznali z različnimi poklici, ki so v zadnjem času slabše zastopani - keramičar, slikopleskar, pek, gostinec ... , potem pa so se podali na ogled ostalega sejemskega prostora. Ker je bilo vreme sončno, je bilo doživetje še toliko lepše. Za konec pa so si številni še ogledali predstavo akrobatov z daljnega vzhoda. Domov so se vrnili ob 13.30.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.