VABILO NA PRVI RODITELJSKI SESTANEK 2018

Spoštovani starši. Vabimo vas na prvi roditeljski sestanek, ki ga bomo izvedli v tem tednu.

Do dobrega življenja vodita ljubezen in znanje –

ljubezen ga navdihuje, znanje usmerja.

Bertrand Russell

Datum: 3. 9. 2018

Spoštovani starši!

Začelo se je novo šolsko leto, zato Vas vabimo na prvi roditeljski sestanek, ki bo v sredo, 5. septembra 2018, ob 17.00 za starše učencev od 2.do 5. razreda in četrtek, 6. septembra 2018, ob 17.00 za starše učencev od 6. do 9. razreda.

Najprej vas bo v jedilnici pozdravila ravnateljica gospa Vesna Bogovič, potem pa boste sestanek nadaljevali v učilnici Vašega oddelka.

Predstavili vam bomo predlog letnega delovnega načrta za razred, ga skupno oblikovali in se dogovorili o njegovem uresničevanju.

Ravnateljica in razredniki

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.