PRVI ŠOLSKI DAN 2018

Prebili smo led. Spet se začenjajo obveznosti dopoldan in popoldan doma.

Prvi dan se je nekaterim zdel neskončno dolg in zaspan - kot ponedeljek, drugim je minil kot bi trenil.

Več fotografij si oglejte na povezavi

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.

Cankarjevo tekmovanje 2019

Tudi letos so se naši učenci preizkusili na tekmovanju iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.