V PONEDELJEK ZAČETEK POUKA

Spoštovani starši in učenci naše šole.

Obveščamo vas, da se pouk v šolskem letu 2018/2019 prične v ponedeljek, 3. 9. 2018.

Ob 7.45 se bomo skupaj zbrali pred šolo, kjer nas bo pozdravila ga. ravnateljica Vesna Bogovič skupaj s predsednikom krajevne skupnosti Antonom Gajškom in županom Ivanom Molanom.

Poseben pozdrav bo g. župan namenil prvošolcem, ki zagotovo nestrpno čakajo prvi šolski dan.

Po uvodnem pozdravu se bodo učenci z razredničarkami odpravili v matične učilnice. Sproti se bodo ustavili še v garderobi, zato ne pozabite na copate.

Večino dopoldneva bodo učenci preživeli z razredničarkami, ki vam pošiljajo naslednje sporočilo:

- učenci 1. in 2. razreda so že dobili vsa potrebna navodila,

- učenci 3. razreda naj imajo s sabo torbo z vsemi pripomočki,

- učenci 4. in 5. razreda naj imajo v torbi samo zvezke (brez delovnih zvezkov),

- učenci od 6. do 9. razreda naj prinesejo s sabo beležko, mapo, torbo, peresnico.

Malica in kosilo bosta potekala po ustaljenem urniku, prav tako bomo izvajali tudi obvezeno podaljšano bivanje.

Kljub napovedanemu dežju imejte lep vikend, s sabo v šolo pa prinesite veliko dobre volje. Želimo vam uspešen začetek novega šolskega leta.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.