ZDRAVA ŠOLA

V letu 2018 obeležujemo 25 let projekta Zdrava šola.

V ta namen smo na OŠ Artiče že izpeljali nekaj dejavnosti, s katerimi  bomo nadaljevali tudi v naslednjem šolskem letu.

28. septembra se bomo pridružili evropskemu športnemu dnevu,  obeležitvi te obletnice pa bomo namenili tudi Dan šole, 20. 10. 2018.

Več o Zdravi šoli si lahko preberete na spletni strani http://www.nijz.si/sl/slovenska-mreza-zdravih-sol.

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.

Cankarjevo tekmovanje 2019

Tudi letos so se naši učenci preizkusili na tekmovanju iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.