OBISK ZBIRNEGA CENTRA BORŠT IN GASILCEV

Drugošolci smo izkoristili tople dni za potepanje naokrog.

Po uspešno opravljenem plavalnem tečaju smo se v torek z avtobusom odpeljali na Boršt. Tam smo si ogledali zbirni center za odpadke in se  prepričali v pomebnost ločevanja odpadkov.

V sredo smo obiskali gasilce v PGE Krško. Ogledali smo si njihov vozni park, se pogovarjali z gasilci o njihovem delu in se preizkusili v navideznem gašenju požara. Imeli smo se odlično.

Področno prvenstvo v smučanju, Golte 2019

V četrtek, 31. 1. 2019, je na Golteh potekalo področno prvenstvo v smučanju, kjer so se naši učenci ovenčali s kopico medalj.

Cankarjevo tekmovanje 2019

Tudi letos so se naši učenci preizkusili na tekmovanju iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.