PROSLAVA OB KULTURNEM PRAZNIKU 2018

Danes dopoldan smo s proslavo obudili spomin na našega največjega pesnika Franceta Prešerna.

Vsi učenci naše šole smo se zbrali v Prosvetnem domu, kjer nas je najprej pozdravila ga. ravnateljica in nas spomnila, kaj vse pomeni beseda kultura.

V nadaljevanju je proslava minila v znamenju glasbe in deklamacij. Program so spretno speljali učenci prve in druge triade pod vodstvom svojih učiteljic, za kar jim iskreno čestitamo.

LOGIČNA POŠAST, DRŽAVNO TEKMOVANJE

V soboto, 19. maja 2018, se je 20 učencev od prvega do osmega razreda udeležilo državnega tekmovanja iz logike Logična pošast v organizaciji društva Mathema.

NEJC ODLIČEN NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V SMUČANJU

V torek, 20. 3. 2018, se je ekipa OŠ Artiče udeležila državnega prvenstva v smučanju.

NIK AŠIČ PRVI NA LJUBLJANA OPEN

V soboto, 10. 3. 2018, je v Ljubljani potekal mladinski šahovski turnir Lars & Sven Ljubljana Open 2018.