PROSLAVA OB KULTURNEM PRAZNIKU 2018

Danes dopoldan smo s proslavo obudili spomin na našega največjega pesnika Franceta Prešerna.

Vsi učenci naše šole smo se zbrali v Prosvetnem domu, kjer nas je najprej pozdravila ga. ravnateljica in nas spomnila, kaj vse pomeni beseda kultura.

V nadaljevanju je proslava minila v znamenju glasbe in deklamacij. Program so spretno speljali učenci prve in druge triade pod vodstvom svojih učiteljic, za kar jim iskreno čestitamo.

SMUČARJI USPEŠNI NA PODROČNEM PRVENSTVU

Učenci in učenke OŠ Artiče so v sredo, 21. 2. 2018,, nastopili na področnem prvenstvu v smučanju.

ARTIŠKI ŠAHISTI NA ŠOLSKEM EKIPNEM PRVENSTVU

V OŠ Brežice je v torek, 19. 2. 2018, potekalo osnovnošolsko ekipno prvenstvo v šahu.

REZULTATI TEKMOVANJ V BADMINTONU IN NAMIZNEM TENISU

V mesecu januarju sta se Nikolaj in Katarina Kevo, ljubitelja loparjev in lahkih žogic, udeležila tekmovanj v namiznem tenisu in badmintonu.