Folklorna skupina ovenčana s srebrnim odličjem

OFS KUD Oton Župančič Artiče je na prireditvi ob slovenskem kulturnem prazniku prejela srebrno odličje.

ZKD Brežice vsako leto ob slovenskem kulturnem prazniku pripravi svečano prireditev, na kateri najbolj uspešnim in prodornim posameznikom in skupinam podeljuje priznanja in odličja za dosežke v kulturi. Med letošnjimi dobitniki srebrnega odličja je bila tudi otroška folklorna skupina, ki jo vodi Vesna Bogovič.

V utemeljitvi so med drugim zapisali, citiram: "V tem času je v skupini zaplesalo čez 190 plesalcev, starih od 8 do 15 let, nekateri od njih so danes steber odrasle folklorne skupine."

SMUČARJI USPEŠNI NA PODROČNEM PRVENSTVU

Učenci in učenke OŠ Artiče so v sredo, 21. 2. 2018,, nastopili na področnem prvenstvu v smučanju.

ARTIŠKI ŠAHISTI NA ŠOLSKEM EKIPNEM PRVENSTVU

V OŠ Brežice je v torek, 19. 2. 2018, potekalo osnovnošolsko ekipno prvenstvo v šahu.

REZULTATI TEKMOVANJ V BADMINTONU IN NAMIZNEM TENISU

V mesecu januarju sta se Nikolaj in Katarina Kevo, ljubitelja loparjev in lahkih žogic, udeležila tekmovanj v namiznem tenisu in badmintonu.