OPSI PROJEKTA  

 

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.                      www.eu-skladi.si


URNIKI ODDELKOV

 

RAZRED: 1.   Manuela Fridl, Natalija Štrucl

URA PON TOR SRE ČET PET
1.  SLJ MAT  SLJ MAT SLJ

2.

 SLJ SLJ  MAT TJA  ŠPO

3.

 LUM  ŠPO  SPO  SLJ  MAT

4.

 GUM  SPO  ŠPO  SPO  GUM

5.

   TJA  DOD/DOP  LUM  ID
6.          

 

 

RAZRED: 2.   Mojca Cerjak Ivanšek

URA PON TOR SRE ČET PET
1. SLJ  MAT  ŠPO  SLJ  GUM

2.

SLJ  ŠPO  SPO  SLJ  SPO

3.

 LUM  TJA  MAT TJA  MAT

4.

 LUM  SLJ SLJ  ŠPO  SLJ

5.

 SPO Prep. / ID Logika  GUM MAT  DOP/DOD
6.          

 

 

RAZRED: 3.   Natalija Vahčič

URA PON TOR SRE ČET PET
1. MAT  MAT  SLJ  TJA MAT

2.

 ŠPO  SPO  SLJ  ŠPO  SLJ

3.

 SLJ  SLJ  MAT  MAT  SPO

4.

 SLJ  TJA  SPO  SLJ  GUM

5.

 GUM    LUM  LUM  ŠPO
6.  MAT        
7.  SPO        

 

 

RAZRED: 4.  Sonja Volk

URA PON TOR SRE ČET PET
1. ŠPO  SLJ  OSK/GUM ŠPO  LUM

2.

 SLJ  MAT  ŠPO  MAT  LUM

3.

 SLJ  NIT  MAT  DRU  MAT

4.

GUM  NIT  SLJ  SLJ  TJA

5.

 MAT  TJA  DOD/DOP  NIT  DRU
6. NTE, NŠP, N1N    N1N    

 

 

RAZRED: 5. a  Jana Kovačič

URA PON TOR SRE ČET PET
1.  SLJ MAT SLJ MAT  MAT

2.

 TJA  SLJ  SLJ  SLJ  OSK/GUM

3.

 DRU  NIT  DRU  NIT  ŠPO

4.

 MAT  GUM TJA  GOS  DRU

5.

 ŠPO  GOS  NIT  TJA LUM
6. ŠPORT-D, NEM DOP/KOL  TEHNIKA, ŠPORT, NEM  ŠPO  LUM
7. DOD        

 

 

RAZRED: 5. b   Janja Omerzu

URA PON TOR SRE ČET PET
1. SLJ  MAT SLJ TJA MAT

2.

 GUM  SLJ  SLJ  MAT  SLJ

3.

 TJA  NIT  TJA  OSK/GUM  ŠPO

4.

 MAT  DRU  NIT  NIT  DRU

5.

 ŠPO  GOS  DRU  GOS  LUM
6.  TEHNIKA, NEM  DOP/KOL  ŠPORT, NEM  ŠPO  LUM
7.  DOD        

 

 

RAZRED: 6. a   Stanka Turšič Pungerčar

URA PON TOR SRE ČET PET
1. TJA  TJA TIT GUM SLJ

2.

 MAT  GEO  TIT  MAT  TJA

3.

 ŠPO  MAT  NAR  SLJ  GOS

4.

 SLJ  ŠPO  MAT  TJA  GEO

5.

 SLJ  SLJ  ŠPO  OSK/GOS  NAR
6.        TIT  

7.

         

 

 

RAZRED: 6. b   Simona Grubič

URA PON TOR SRE ČET PET
1.  MAT  SLJ NAR MAT TJA

2

 SLJ  SLJ  MAT  TJA  SLJ

3.

 ŠPO  TJA  TIT  GEO  GUM

4.

 GEO  ŠPO  TIT  TIT  NAR

5.

 TJA  MAT  ŠPO  OSK/GOS  GOS
6.        SLJ  

7.

         

 

 

RAZRED: 7.   Mateja Jankovič Čurič

URA PON TOR SRE ČET PET
1. LUM  MAT MAT SLJ  ŠPO

2.

 LUM  NAR  GEO  ZGO  GEO

3.

 ZGO  TIT/SLJ  ŠPO  MAT  MAT

4.

 TJA  TIT/SLJ  SLJ  NAR  TJA

5.

 NAR  OGL  TJA  GUM  SLJ
6.    OSK  NI1  TJA  

7.

 NI1, ŠSP        

 

 

RAZRED: 8. a   Lucija Kevo

URA PON TOR SRE ČET PET
1. FIZ BIO  LUM  MAT ZGO

2.

 OSK/GLK  GUM  LUM  FIZ  TJA

3.

 MAT  KEM  ZGO  ŠPO  DKE

4.

 ŠPO  MAT  GEO  TJA  SLJ

5.

 TJA  SLJ  SLJ  BIO/GEO  MAT
6.  NI2  MME  GLD/SPH  KEM ŠSP
7  ŠSP  GLK  NI2/SPH    

 

 

RAZRED: 8. b   Mirica Pavlovič

URA PON TOR SRE ČET PET
1. MAT TJA SLJ FIZ  BIO

2.

 OSK  MAT  TJA  SLJ  KEM

3.

 FIZ  GUM  LUM  ŠPO  SLJ

4.

 ŠPO  KEM  LUM  ZGO  MAT

5.

 ZGO  BIO/GEO  MAT  DKE  TJA
6.  NI2  MME  GLD, SPH  GEO  ŠSP
7  ŠSP  GLK  NI2, SPH    

 

 

RAZRED: 9.  Ela Verstovšek Tanšek

URA PON TOR SRE ČET PET
1. KEM GUM TJA ZGO MAT/SLJ

2.

FIZ  TJA  MAT/SLJ  KEM  MAT/SLJ

3.

 BIO  ZGO  MAT/SLJ  FIZ  TJA

4.

 SLJ/MAT  GEO  BIO  SLJ/MAT  ŠPO

5.

 SLJ/MAT  ŠPO  LSN3  SLJ/MAT  GEO
6.  VMT  OSK  LSN3  SLJ  ŠSP9
7.  ROM  IŠR  SPH    

 

 

 

 

Osnovna šola Artiče
Artiče 39, 8253 Artiče
Tel: 07 45 21 060
o-artice.nm@guest.arnes.si
Avtor slike: Nina Vodeb Izdelava spletnih strani