NUJNO VARSTVO OTROK

Spoštovani starši otrok 1. – 5. razreda.

Prosim vas, da nam do sobote, 14. 3. 2020 do 15. ure sporočite,če  nujno potrebujete varstvo za vašega otroka v naslednjih 14-tih dneh (od 16. 3. - 30. 3. 2020), ker je vaš delodajalec odredil obvezno opravljanje vašega dela.

Organizacija nujnega varstva se bo odredila izključno na nivoju celotne občine Brežice. Nujno varstvo otrok se izkazuje s pisno izjavo delodajalca, da starši opravljajo delo, ki je pomembno za delovanje družbe in države v izrednih razmerah. Takšno delo opravljajo zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski in policiji in v drugih službah, ki so pomembne za oskrbo prebivalstva.

Hvala za razumevanje.

Ravnateljica Vesna Bogovič