ŠKRATEK PREHLADEK PRI VRTIČKARJIH

Zima je končno tu.. tako pravijo otroci - saj je za njih tista prava zima, ko vidijo sneg Smile.. Z zimo pa prisopihajo tudi prehladi, boleča grla.

" Sem škratek Prehladek, trala- la-la-la... "

Sedi na strehi, čepi v žlebu in opazuje otroke ( pa tudi vzgojiteljice ), kako skrbijo za svoje zdravje v hladnih dneh..

Smuknil je v naše igralnice, nam preveril ali imamo skrite popke pod majčko, nas požgečkal po noskih s svojo metlico.. Ooo in tudi nahecal nas je.

Da naj gremo kar bosi in v kratkih hlačah na sneg?? O, to pa ne!!

In kako smo ga hitro pregnali iz igralnice, ko je zagledal limono, pa čaj in med... hihi, to bi ga morali videti. Tako hiter je bil, da je med potjo izgubil metlico za žgečkanje po nosu.

Mi smo pripravljeni: majice v hlačah, limona, med, čaj,... pa naj pride, če si upa.. Laughing

PROJEKT: GLASBENA SKRINJICA

Zakaj glasba?

Ker otroke:

- pomirja in sprošča,

- vpliva na razvoj njihovih možganov,

- spodbuja medsebojne interakcije,

- navaja na sodelovanje in prilagajanje,

- vpliva na otrokov osebnostni razvoj,

- navaja otroke na subtilnost,

- spodbuja kreativnost,

- nudi občutke zadovoljstva in sprejemanja.

PROJEKT: EKO VRTEC

CILJI, ki uresničujejo program ekovrtec so razvijanje pozitivnih medsebojnih odnosov, učinkovita raba naravnih virov, spodbujanje kreativnosti in izmenjava idej ter vzgoja za zdrav način življenja v zdravem okolju.

PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V šolskem letu 2016/2017 nadaljujemo z projektom Z GIBANJEM DO ZDRAVJA, v povezavi s športnim programom MALI SONČEK.

PUST, PUST ŠIROKIH UST!

Tudi v letošnjem šolskem letu smo nestrpno pričakovali obisk pustnih mask in norčij.

ŠKRATEK PREHLADEK PRI VRTIČKARJIH

Zima je končno tu.. tako pravijo otroci - saj je za njih tista prava zima, ko vidijo sneg .. Z zimo pa prisopihajo tudi prehladi, boleča grla.

Glasbena predstava S TOLKALI IN PESMIJO OKOLI SVETA

V četrtek, 25. 1. 2018, sta nas obiskala prav posebna in hkrati zabavna glasbenika,ki sta s seboj prinesla različna tolkala.