Prihod iz Kekčeve dežele

Naša dogodivščina v Kekčevi deželi se je končala... žal

Ho ho, Bedanec nas je pošteno prestrašil... še dobro da nam je Mojca skrivno pomagala, hihi..

... ko nas je pa Kekec popeljal po "njegovi" prelepi deželi, smo pa kar sproščeno zadihali-prečudovito.

Tako.. pravkar smo se odpeljali iz Kranjske Gore, tako da se vračamo v Artiče okrog 18.30.

PROJEKT: GLASBENA SKRINJICA

Zakaj glasba?

Ker otroke:

- pomirja in sprošča,

- vpliva na razvoj njihovih možganov,

- spodbuja medsebojne interakcije,

- navaja na sodelovanje in prilagajanje,

- vpliva na otrokov osebnostni razvoj,

- navaja otroke na subtilnost,

- spodbuja kreativnost,

- nudi občutke zadovoljstva in sprejemanja.

PROJEKT: EKO VRTEC

CILJI, ki uresničujejo program ekovrtec so razvijanje pozitivnih medsebojnih odnosov, učinkovita raba naravnih virov, spodbujanje kreativnosti in izmenjava idej ter vzgoja za zdrav način življenja v zdravem okolju.

PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V šolskem letu 2016/2017 nadaljujemo z projektom Z GIBANJEM DO ZDRAVJA, v povezavi s športnim programom MALI SONČEK.

DECEMBRSKE DELAVNICE

December je čas veselja, čarobnosti, ustvarjalnosti. Tako smo si tudi mi zaželeli malo tega duha prenesti tudi v naše igralnice.

OGLED DRAMSKO-LUTKOVNE PREDSTAVE

Decembrski čas je čas obdarovanja.. Tako je Občina Brežice podarila vrtčevskim otrokom ogled dramsko-lutkovne predstave Šivilja in škarjice v Domu kulture Brežice.

POHOD S SNEŽAKOM SREČKOM

Iz daljne Bele dežele sta prišla snežak Srečko in snežinka Linka v naš vrtec, poiskati snežinko Potepinko...