Vabilo na ŠPORTNO POPOLDNE z družinami

Tokrat pa upajmo, da nam ne bo vreme spet zagodlo.

Vabljeni na ŠPORTNO POPOLDNE z družinami v sredo, 10. 5. 2017, ob 18.00 uri na Stadion Brežice, pri ETRŠ Brežice.

S seboj prinesite obilo dobre volje, pozitivne energije, v rokah pa kanček hitrosti in moči. Laughing

Se vidimo

Vzgojiteljice vrtca

PROJEKT: GLASBENA SKRINJICA

Zakaj glasba?

Ker otroke:

- pomirja in sprošča,

- vpliva na razvoj njihovih možganov,

- spodbuja medsebojne interakcije,

- navaja na sodelovanje in prilagajanje,

- vpliva na otrokov osebnostni razvoj,

- navaja otroke na subtilnost,

- spodbuja kreativnost,

- nudi občutke zadovoljstva in sprejemanja.

PROJEKT: EKO VRTEC

CILJI, ki uresničujejo program ekovrtec so razvijanje pozitivnih medsebojnih odnosov, učinkovita raba naravnih virov, spodbujanje kreativnosti in izmenjava idej ter vzgoja za zdrav način življenja v zdravem okolju.

PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V šolskem letu 2016/2017 nadaljujemo z projektom Z GIBANJEM DO ZDRAVJA, v povezavi s športnim programom MALI SONČEK.

GASILCI V VRTCU

V četrtek, 12.10.2017, sta nas obiskala gasilca iz PGD Župelevec.

TEDEN OTROKA PRI RINGARAJČKIH

Prvi teden v oktobru je povsod posvečen še posebno otrokom, saj poteka teden otroka.

RINGARAJČKOV MINI KROS

V ponedeljek, 2. oktobra smo ob tednu otroka in hkrati v okviru športno-gibalnega projekta Mali Sonček pred vrtcem, izvedli mini kros.