Vabilo na ŠPORTNO POPOLDNE z družinami

Tokrat pa upajmo, da nam ne bo vreme spet zagodlo.

Vabljeni na ŠPORTNO POPOLDNE z družinami v sredo, 10. 5. 2017, ob 18.00 uri na Stadion Brežice, pri ETRŠ Brežice.

S seboj prinesite obilo dobre volje, pozitivne energije, v rokah pa kanček hitrosti in moči. Laughing

Se vidimo

Vzgojiteljice vrtca

PROJEKT: GLASBENA SKRINJICA

Zakaj glasba?

Ker otroke:

- pomirja in sprošča,

- vpliva na razvoj njihovih možganov,

- spodbuja medsebojne interakcije,

- navaja na sodelovanje in prilagajanje,

- vpliva na otrokov osebnostni razvoj,

- navaja otroke na subtilnost,

- spodbuja kreativnost,

- nudi občutke zadovoljstva in sprejemanja.

PROJEKT: EKO VRTEC

CILJI, ki uresničujejo program ekovrtec so razvijanje pozitivnih medsebojnih odnosov, učinkovita raba naravnih virov, spodbujanje kreativnosti in izmenjava idej ter vzgoja za zdrav način življenja v zdravem okolju.

PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V šolskem letu 2016/2017 nadaljujemo z projektom Z GIBANJEM DO ZDRAVJA, v povezavi s športnim programom MALI SONČEK.

DECEMBRSKE DELAVNICE

December je čas veselja, čarobnosti, ustvarjalnosti. Tako smo si tudi mi zaželeli malo tega duha prenesti tudi v naše igralnice.

OGLED DRAMSKO-LUTKOVNE PREDSTAVE

Decembrski čas je čas obdarovanja.. Tako je Občina Brežice podarila vrtčevskim otrokom ogled dramsko-lutkovne predstave Šivilja in škarjice v Domu kulture Brežice.

POHOD S SNEŽAKOM SREČKOM

Iz daljne Bele dežele sta prišla snežak Srečko in snežinka Linka v naš vrtec, poiskati snežinko Potepinko...