PRVI ŠOLSKI DAN 2017, 2018

Dragi učenke in učenci, spoštovani starši. V petek, 1. 9. 2017, se bomo zopet srečali pred artiško šolo.

Ob 7.45 nas bosta najprej pozdravila ga. ravnateljica Vesna Bogovič in predsednik krajevne skupnosti, g. Anton Gajšek.

Kot vsako leto bo poseben pozdrav namenjen prvošolcem, ki bodo ta dan v šolo prišli skupaj s starši. Učiteljice so za njih pripravile poseben program, v razredu jih bo obiskal tudi policist, v kulturnem domu si bodo ogledali predstavo, nato sledi še presenečenje in odhod domov.

Učence prve, druge in tretje triade bodo sprejele in v matične razrede odpeljale naslednje učiteljice:

1.r    Manuela Fridl, Natalija Ozimc

2.r    Mojca Cerjak Ivanšek

3.r    Natalija Vahčič

4.a    Sonja Volk

4.b    Danica Avšič

5.a    Jana Kovačič

5.b    Janja Omerzu

6.r    Mateja Jankovič Čurič

7.a    Lucija Kevo

7.b   Stanka Turšič Pungerčar

8.r    Ela Verstovšek Tanšek

9.r    Mira Vogrin

Ta dan bo delo v razredih potekalo prilagojeno glede na triade.

Vsi učenci naj imajo s sabo copate, šolsko torbo (za nove učbenike), peresnico in beležko (da si bodo zapisali urnik).

Učenci 3. razreda naj s sabo v šolo prinesejo tudi zavite in podpisane zvezke.

Malica bo ta dan potekala po ustaljenem urniku.

Tokrat bo na voljo tudi že kosilo (2. - 9. razred) in podaljšano bivanje (starši - če želijo - lahko pridejo tudi prej po svojega otroka).

Učenci višje stopnje (6. - 9. razred) bodo do 13. ure skupaj z razredniki, nato bodo odšli na šolski avtobus.

O vseh šolskih aktivnostih in obveznostih bomo  starše obvestili na roditeljskem sestanku, predvidoma 6. 9. 2017 za učence od 2. do 5. razreda in 7. 9. 2017 za učence od 6. do 9. razreda.

Lepo preživite še zadnji počitniški dan in uspešno začnite novo šolsko leto.

Kolektiv OŠ Artiče

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ LOGIKE

Prispeli so rezultati državnega tekmovanja iz logike "Logična pošast".

KAJ VEŠ O PROMETU 2017

V torek, 16. 5. 2017, je v Brežicah potekalo tekmovanje "Kaj veš o prometu".

KOLAJNE ZA BREŽIŠKE KARATEISTE

V nedeljo, 23. 4. 2017, je Akademija borilnih veščin Bohinj organizirala mednarodni turnir v katah in borbah KATANA CUP Bohinj 2017.