ZAČETEK NOVEGA ŠOLSKEGA LETA 2017, 2018

Dragi učenke in učenci, spoštovani starši.

Še slab teden dni počitnic je pred nami, potem pa se 1. septembra 2017 spet srečamo v šoli.

Tokrat bo 1. september sicer na petek, vendar se bomo po našem šolskem koledarju tega datuma tudi držali.

Torej, vidimo se 1. 9. 2017 ob 7.45 pred šolo, kjer nas bo vse skupaj pozdravila ga. ravnateljica Vesna Bogovič.

Še posebej se veselimo prvošolcev, ki bodo ta dan v šolo prišli skupaj s starši.

Želimo vam  lep  preostanek počitniškega tedna, na prvi šolski dan pa nas opozarja tudi današnji prispevek v DELU.

Prebirajte spletno stran, saj se vam bomo v naslednjem tednu še oglasili s podrobnejšimi infomacijami o prvem šolskem dnevu.

Kolektiv OŠ Artiče

Starejši dečki občinski prvaki v nogometu

Starejši dečki so postali občinski prvaki v nogometu in se uvrstili na področno prvenstvo, ki bo novembra.

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ LOGIKE

Prispeli so rezultati državnega tekmovanja iz logike "Logična pošast".

KAJ VEŠ O PROMETU 2017

V torek, 16. 5. 2017, je v Brežicah potekalo tekmovanje "Kaj veš o prometu".