RINGARAJČKOV MINI KROS

V ponedeljek, 2. oktobra smo ob tednu otroka in hkrati v okviru športno-gibalnega projekta Mali Sonček pred vrtcem, izvedli mini kros.

Poimenovali smo ga kar Ringarajčkov tek za zdravje. Na tek smo se pripravili z vajami za ogrevanje, skupaj z našim "srčkom", kot se za prave tekače spodobi.

Mlajši otroci so uspešno pretekli 1 krog, starejši pa 2 kroga. Tisti, z malo več kondicije, pa jim je uspelo preteči kar 3 kroge.

Na koncu smo vsi dobili prav posebno medaljo in za povrnitev moči in energije, žitno rezino.

Uganete kdo je zmagal? VSI !!!Laughing

Bravo...

Športni pozdravček

PROJEKT: GLASBENA SKRINJICA

Zakaj glasba?

Ker otroke:

- pomirja in sprošča,

- vpliva na razvoj njihovih možganov,

- spodbuja medsebojne interakcije,

- navaja na sodelovanje in prilagajanje,

- vpliva na otrokov osebnostni razvoj,

- navaja otroke na subtilnost,

- spodbuja kreativnost,

- nudi občutke zadovoljstva in sprejemanja.

PROJEKT: EKO VRTEC

CILJI, ki uresničujejo program ekovrtec so razvijanje pozitivnih medsebojnih odnosov, učinkovita raba naravnih virov, spodbujanje kreativnosti in izmenjava idej ter vzgoja za zdrav način življenja v zdravem okolju.

PROJEKT: Z GIBANJEM DO ZDRAVJA

V šolskem letu 2016/2017 nadaljujemo z projektom Z GIBANJEM DO ZDRAVJA, v povezavi s športnim programom MALI SONČEK.

GASILCI V VRTCU

V četrtek, 12.10.2017, sta nas obiskala gasilca iz PGD Župelevec.

TEDEN OTROKA PRI RINGARAJČKIH

Prvi teden v oktobru je povsod posvečen še posebno otrokom, saj poteka teden otroka.

RINGARAJČKOV MINI KROS